«УкрКОТ»

Професійний відлякувач від мишей та крис на велику площу

Професійний відлякувач від мишей та крис на велику площу

Які діють лише на якийсь один тип гризунів і комах. «Град А1000 ПРО» гарантійний термін 12 місяців. (1000 кв. М), має унікальний функціонал: гнучкість у налаштуваннях, підтримку безшумного режиму і регулювання потужності випромінювання.
професійний відлякувач від мишей та крис звук, на даний момент аналогічних приладів не існує в світі! Прилад можна застосувати для очищення господарства відразу від кількох типів шкідників: термін служби не менше 5 років.
Універсальність застосування — "Град А1000 ПРО" вам не доведеться докуповувати додаткові відлякувачі, Перемикаючи режими роботи, ми також пропонуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування. Гризунів, ви зможете захистити своє господарство від шкідників будь-якого виду. Таким чином, маючи універсальний відлякувач "ГРАД А-1000", комарів та інших докучливих комах. Безкоштовна доставка по Україні спеціальний малюнок звукового сигналу не дає шкідникам адаптуватися до роботи відлякувача.
Увага! Прилад сертифікований. Здатний захистити величезну площу здатний замінити відразу три відлякувача. Світлодіодні спалахи і ультразвук. Відлякувач впливає на гризунів трьома способами:
Объявление актуально: в Харцызске
Александр
Телефон: 0677190866
E-mail:
Подано/обновлено:

Похожие объявления

Показать все объявления на тему «Професійний відлякувач від мишей та крис на велику площу»
Это моё объявление